Zaawansowane działania

Bądź krok przed swoją konkurencją! Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań SALESmanago, możesz w sposób niestandardowy komunikować się ze swoimi klientami.

 


LIVE CHAT

LiveChat łączy w sobie najskuteczniejsze technologie z unikalnymi funkcjami SALESmanago, dając w efekcie doskonałe narzędzie do obsługi klienta. Wykorzystuje funkcje zwykłego czatu łącząc je ze wszystkimi informacjami na temat klienta zgromadzonymi przez nasz system. Co więcej, z pozoru prosta rozmowa na czacie uruchamia cały ekosystem najnowocześniejszych procesów marketingowych.

Live Chat: tworzenie czatu
Live Chat: panel konsultanta
Analityka Live Chat
Personalizacja przycisku w Live Chat
Ustawienie powiadomienia dźwiękowego w Live Chacie

AUTOMATIC SALES CHAT

Boty to sztuczna inteligencja, którą możesz stworzyć sam! Ustaw robota, który będzie rozmawiał z Twoimi klientami oraz pomagał im w zakupach. Aby rozpocząć przygodę z botem należy przygotować go w systemie, a następnie zintegrować z platformą Facebook. Sprawdź jak łatwo to zrobić!

Automatic Sales Chat
Integracja Automatic Sales Chat z Facebookiem

POWIADOMIENIA WEB PUSH I RICH WEB PUSH

Powiadomienia Web Push i Rich Web Push pozwalają na bardziej efektywną komunikację z kontaktami w czasie rzeczywistym. Treści wysyłane są na ekran komputera użytkownika poprzez wyszukiwarkę. Niezależnie od tego czy kontakt jest obecny na stronie monitorowanej informacja i tak się pojawi. Jedynymi warunkami działania tej funkcji jest zgoda kontaktu na subskrypcję oraz włączona wyszukiwarka.

Web Push
Rich Web Push
Web Push – formularz zgody
Analityka Web Push
Akcja: Wyślij powiadomienie web push i rich web push
Wysyłka powiadomień web push z własnej domeny
Konfiguracja domeny dla powiadomień Web Push