Nowe menu

Poznaj Nowe Menu

Odświeżona nawigacja da ci zupełnie nowe spojrzenie na CDP i Marketing Automation. Nasze innowacyjne podejście do architektury informacji zapewnia szybki dostęp do ponad 650 funkcjonalności oraz rozwiązań w systemie. Skorzystaj z szeregu usprawnień, opartych na najnowszych trendach usability, które zapewnią ci szybką i bezproblemową nawigację po SALESmanago.

people

Podstawowe informacje

Nowe Menu jest szybko dostępne dzięki zielonemu przyciskowi znajdującemu się w lewym górnym rogu ekranu. Przycisk ten jest ulokowany w stałym miejscu, dzięki czemu łatwo go znaleźć.

Odświeżona architektura informacji pozwala na błyskawiczny dostęp do wszystkich funkcji platformy. Nawigacja jest teraz nawet o 60% szybsza i wymaga o jedną trzecią mniej kliknięć. Znacząco zwiększa to wygodę oraz komfort korzystania z systemu.

Absolutną nowością jest wprowadzenie klawiszy funkcyjnych, które jeszcze bardziej usprawniają nawigację w aplikacji. Wszystkie dostępne skróty podświetlają się po naciśnięciu Shift+?.

Szybkie linki

Szybkie linki to zestaw najczęściej używanych funkcjonalności dostępnych bezpośrednio z górnego paska menu. Pozwalają one jednym kliknięciem przejść do wybranej akcji lub modułu z dowolnego miejsca w systemie. Możesz w pełni dostosować zestaw, kolejność linków oraz wygląd ikon do swoich potrzeb.

Tip

Szybkim linkiem może być dowolna funkcjonalność lub moduł systemu. Dla większej wygody użytkowania możesz dostosować wygląd ikony każdego z Szybkich linków.

Breadcrumbs

Breadcrumbs znajdują się bezpośrednio pod menu Szybkich linków. Jest to stale widoczne menu pomocnicze, które pozwala na płynne przechodzenie pomiędzy funkcjonalnościami poszczególnych modułów.

Tip

Jeśli na przykład jesteś na głównym ekranie funkcjonalności Reguły automatyzacji i chcesz szybko przełączyć się na kreator Workflow, możesz to zrobić jednym kliknięciem, wybierając odpowiednią zakładkę Breadcrumbs.

Podgląd schematów kolorów

Tip

Dostosuj kolor każdej pozycji w menu, aby wygodniej korzystać z systemu. Dowolnie zmieniaj kolory czcionek, ikon, kafelków i tła. Możesz zmieniać kolory zarówno dla grup elementów (np. wszystkich kafelków, wszystkich ikon), jak i poszczególnych elementów na kafelkach (inny kolor ikony lub tła na wybranym kafelku).

Wyszukiwarka

Dostęp do wyszukiwarki zyskasz po rozwinięciu menu. Znajdziesz ją nad kafelkami funkcjonalności. Pozwala ona na szybkie odnalezienie wszystkich potrzebnych modułów i funkcjonalności.

To dodatkowe narzędzie pozwala zredukować czas wyszukiwania funkcjonalności o 70%. Jest udogodnieniem dla osób, które są przyzwyczajone do bezpośredniego wyszukiwania funkcjonalności, które znają.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na powyższy temat skontaktuj się z nami: support@salesmanago.com +48 533 600 808
Luty 02 2024 Kwiecień 30 2024