Integracje

Poznaj listę dostępnych integracji z zakresu e-Commerce, CRM, ankiet i innych, dzięki którym rozszerzysz działania SALESmanago.

 

System SALESmanago umożliwia integrację z zewnętrznymi platformami, co pozwala na automatyczny przepływ danych zebranych na tych platformach do SALESmanago.


DODATKOWE INTEGRACJE

Dowiedz się, jak dodać zewnętrzne źródło danych, które zawiera informacje o Twoich produktach i usługach na Twoje stronie oraz poznaj zakres dodatkowych integracji z platformami.

Dodatkowe Integracje – dodawanie źródeł danych, konfiguracja bramek sms, integracja formularzy kontaktowych, integracja z zakresu social media

E-COMMERCE

Poznaj listę platform e-Commerce, z którymi możesz zintegrować SALESmanago.

e-Commerce – przeprowadzanie integracji z platformami e-Commerce, integracja zdarzeń zewnętrznych

CRM

Łącz bazy kontaktów, wymieniaj informacje pomiędzy systemami i twórz przejrzysty profil klienta dzięki integracjom platform CRM z SALESmanago.

CRM – przeprowadzanie integracji z platformami CRM

ANKIETY

Poznaj listę dostępnych integracji, które pozwalają na przeprowadzanie ankiet i automatyczne przesyłanie informacji do SALESmanago.

Ankiety – przeprowadzanie integracji z systemami do przeprowadzania ankiet

API & DEVELOPERS

Dokumentacja techniczna przygotowana przez developerów, która zawiera informacje na temat wykonywania określonych akcji poprzez metodę API.

API & Developers – dokumentacja techniczna

 

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na powyższy temat skontaktuj się z nami: bok@salesmanago.pl +48 533 600 808