Sales Generation

Sales Generation dla twojego eCommerce rozliczane w modelu CPS pozwala automatycznie dostarczać odbiorcom z lookalike audience idealnie dopasowane reklamy retargetingowe, udoskonalone dzięki modelowaniu psychologicznemu. Unikalna technologia pozwala zwiększać sprzedaż nawet o 17% miesięcznie. Płacisz tylko za wygenerowaną sprzedaż.

Zapewnij sobie wzrost sprzedaży w modelu pure CPS w swoim Korzystaj z najnowocześniejszej technologii marketingowej opartej na AI i Machine Learning dla eCommerce, stworzonej dzięki naszej współpracy z Euvic 360e-com. 

Twórz zaawansowane kampanie retargetingowe, aby zwiększyć sprzedaż nawet o 17% miesięcznie. Uzupełnij swoją komunikację omnichannel o nowy kanał. Trafiaj do odbiorców dzięki sieciom reklamowym łączącym Google, Adform, Bidswitch, a także większość lokalnych dostawców oraz retargetingowi e-mail korzystającemu z baz danych DBMS, Playlink, Inis i Red Group, aby dotrzeć do 90% użytkowników.

Najważniejsze możliwości

  • Możliwość dotarcia za pośrednictwem sieci reklamowych do osób, które odwiedziły twoją stronę i opuściły ją bez dokonania zakupu
  • Wyświetlanie na zewnętrznych stronach internetowych produktów z twojego sklepu, które odpowiadają zainteresowaniom odwiedzających
  • Automatyczne dobieranie rekomendacji produktowych dzięki zaawansowanym algorytmom AI i Machine Learning
  • Budowanie świadomości marki w wielu punktach styku, poprzez wyświetlanie dopasowanych rekomendacji na zewnętrznych stronach internetowych

Sales Generation  – podstawowe informacje

Automatycznie dostarczaj odbiorcom z lookalike audience idealnie dopasowane reklamy retargetingowe, udoskonalone dzięki modelowaniu psychologicznemu. Pozwól zaawansowanym algorytmom zająć się optymalizacją w oparciu o dane, które gromadzisz na stronie.

Sales Generation | Zastosowanie w marketingu – zapoznaj się z podstawowymi informacjami na temat Sales Generation. Poznaj przykłady zastosowań marketingowych tej funkcjonalności. 

Sales Generation | Kreator kampanii – dowiedz się, jak krok po kroku stworzyć kampanię Sales Generation.

Sales Generation | Lista kampanii – sprawdź, co znajdziesz na liście kampanii i zobacz, na jakie działania pozwalają tak zapisane kampanie.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na powyższy temat skontaktuj się z nami: support@salesmanago.com +48 533 600 808
Luty 02 2024 Kwiecień 30 2024