Postowanie w Social Media – Integracja z Facebookiem

Dzięki funkcji Postowanie w Social Media systemu SALESmanago możesz publikować posty na platformach Facebook lub Twitter. Aby udostępnić treść na stronie fan page należy wprowadzić tekst, dodać grafikę, lub link, a następnie wybrać datę publikacji. Jeżeli chcemy aby post pojawił się od razu na naszej tablicy, wybieramy opcję natychmiast natomiast jeżeli chcemy zaplanować konkretny czas udostępniania wybieramy dzień i godzinę. Jest to idealne rozwiązanie kiedy wprzód planujemy kampanię marketingową. Na początku musimy zintegrować tę funkcję z kontem na wybranej platformie abyśmy mogli korzystać z niej w systemie. Sprawdź jak korzystać z funkcji Postowanie w Social Media tutaj>>.

Jak zintegrować konto Facebook z SALESmanago: Social Media -> Postowanie w Social Media


Jak połączyć konto na platformie Facebook z funkcją Postowanie w Social Media w SALEsmanago

2

3

Najpierw klikamy w przycisk Dodaj konto. Wyświetli się pop-up gdzie musimy wybrać ikonę platformy Facebook, następnie klikamy Dodaj.

2

Zostaniemy przekierowani na stronę Facebook. Jeżeli nie jesteśmy zalogowani na konto, Facebook poprosi nas o wprowadzenie danych do logowania. Jeżeli jesteśmy zalogowani to wyświetli się powyższy pop-up. Należy wybrać Kontynuuj jako…

1

Po wybraniu „kontynuuj jako” konto zostanie zintegrowane, a my zostaniemy przekierowani z powrotem na konto SALESmanago w zakładkę ustawienia gdzie widać, które konta są zintegrowane z Facebookiem. Możemy usunąć konto w każdej chwili, wystarczy kliknąć ikonę kosza.

 

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na powyższy temat skontaktuj się z nami: support@salesmanago.com +48 533 600 808
Wrzesień 21 2023 Listopad 15 2023