Ostatnie aktualizacje

Wydanie 13.04 [wdrożenie: 25.05.2023]
Email Design Studio: integracja z TikTokiem
Do tej pory nasi klienci korzystający z Email Design Studio mogli umieszczać w swoich e-mailach miniatury filmów z serwisów YouTube oraz Vimeo. Teraz, dzięki nowej integracji, mogą zamieszczać również miniatury filmów TikTok. Wykorzystuj rozszerzone możliwości Email Design Studio i skutecznie angażuj swoich odbiorców za pomocą treści wideo.
 • Maksymalizuj swój potencjał marketingowy poprzez włączanie miniatur wideo TikTok do swoich e-maili tworzonych w Email Design Studio.
Możliwość filtrowania Listy Kontaktów według Firmy
Teraz możesz łatwo filtrować Kontakty według firmy, w której pracują. Wystarczy, że zastosujesz filtr Firma na Liście Kontaktów.
 • Platforma jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika, pomagająca skupić się na tym, co najważniejsze.
Łatwiejsze używanie placeholdera odpowiadającego szczegółom Kontaktu
Wcześniej w placeholderze odpowiadającym szczegółom Kontaktu była brana pod uwagę wielkość liter. Mogło to powodować problemy w sytuacji, kiedy nazwa szczegółu nie zgadzała się z nazwą podaną w placeholderze. Teraz w formule $cst.detail_name$ nie jest rozróżniana wielkość liter, dzięki czemu możesz skupić się na ważniejszych sprawach.
 • Personalizuj swoje kampanie marketingowe łatwo i szybko.
 • Skupiaj się na treści, a nie na formule placeholdera.
 • Ciesz się bardziej intuicyjną i odporną na błędy funkcjonalnością.
Wydanie 13.02 [wdrożenie: 10.05.2023]
Biblioteka szablonów dla Email Design Studio
Od teraz nowy kreator SALESmanago, Email Design Studio, oferuje katalog gotowych szablonów, które możesz wykorzystać przy tworzeniu własnych wiadomości e-mail.
Wybierz szablon i edytuj go poprzez wstawienie własnych treści. Szablony możesz dowolnie modyfikować w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb. Nie musisz niczego kodować!
 • Zainspiruj się!
 • Oszczędzaj czas, tworząc e-maile z wykorzystaniem gotowych szablonów.
 • Zobacz, jak wygląda tworzenie e-maili w Email Design Studio i zacznij korzystać z nowego, lepszego kreatora.
Możliwość kopiowania elementów na Liście Kontaktów i Karcie Kontaktu Nasi Klienci często potrzebują pozyskać indywidualne dane z Listy Kontaktów lub Karty Kontaktu. Teraz, dzięki nowemu mechanizmowi kopiowania, możesz to osiągnąć szybko i bez wysiłku. Wystarczy, że najedziesz kursorem na interesujący cię element, a pojawi się ikona kopiowania. Kliknij na tę ikonę, aby skopiować dane do schowka.
 • Kopiuj dane Kontaktów łatwo i szybko.
 • Oszczędzaj czas - koniec z ręcznym kopiowaniem!
 • Ciesz się jeszcze lepszym User Experience.
Usunięcie błędu: Zablokowanie wysyłki e-maili po usunięciu banera personalizowanego Do tej pory, jeżeli edytowano baner personalizowany w pewien konkretny sposób (usunięto wszystkie grafiki i zapisano zmiany), w bazie danych SALESmanago pojawiała się błędna wartość. W rezultacie Klient nie był w stanie wysyłać wiadomości e-mail.
Teraz ten błąd został naprawiony. Ponadto wdrożono środki mające na celu zapobieganie podobnym problemom w przyszłości.
 • Jeszcze bardziej niezawodny proces wysyłki e-maili.
Możliwość przeprowadzania testów A/B na e-mailach stworzonych w Email Design Studio i zawierających Ramki Produktowe Testy A/B są kluczowym narzędziem zwiększania wskaźników OR i CTR. Od teraz możesz testować również e-maile stworzone w Email Design Studio, które zawierają Ramkę produktową.
 • Klienci korzystający z Email Design Studio mogą optymalizować swoje kampanie poprzez przeprowadzanie testów A/B e-maili zawierających Ramki produktowe.
Email Design Studio: Opcja dezaktywacji trybu ciemnego na iOS

Już wcześniej e-maile stworzone w Email Design Studio i zawierające co najmniej jeden obraz automatycznie blokowały tryb ciemny na urządzeniach iOS. Teraz jest to możliwe również w przypadku wiadomości niezawierających żadnych obrazów.
Aby dezaktywować tryb ciemny na urządzeniach iOS dla twojej wiadomości e-mail, zaznacz odpowiednią opcję w kreatorze Email Design Studio, w sekcji Ustawienia e-maila.

UWAGA: Obecnie opcja ta jest niedostępna dla urządzeń z systemem Android, jednak uważnie śledzimy rozwój sytuacji na rynku. Jeżeli Android wprowadzi w przyszłości podobny mechanizm, zostanie on wdrożony w kreatorze Email Design Studio.

 • Klienci korzystający z Email Design Studio mogą teraz łatwo zablokować tryb ciemny w systemie iOS również w przypadku e-maili niezawierających obrazów.
Luty 21 2023 Maj 30 2023