Akcja: Wyślij email z ostatnio oglądanymi produktami

Przy pomocy akcji Wyślij email z ostatnio oglądanymi produktami możesz wysyłać wiadomości do kontaktów, które odwiedziły twoją stronę internetową i przeglądały produkty. W takiej wiadomości możesz zawrzeć dane dynamicznie zaciągane z pliku .xml, przez co kontakt zobaczy w wiadomości produkty, które przeglądał na stronie.

Dowiedz się jak stworzyć dynamiczny email ratujący porzucony koszyk w kreatorze Drag&Drop >>

1PL

[1] Zdarzenie – informację o tym, że kontakt przeglądał stronę, możesz uzyskać m.in. ze zdarzeń zewnętrznych. W tym oknie możesz też dokładnie ustawić jakie dodatkowe kryteria będą obowiązywać tę regułę.

2PL

Z rozwijanej listy wybierz zdarzenie Wizyta. Możesz też zdefiniować dowolnie dodatkowe kryteria dla tego zdarzenia. Następnie Zapisz zmiany i przejdź do Ustawień warunków [2].

3PL

[2] W tym oknie możesz ustawić, po jakim czasie (począwszy od pierwszej aktywacji) system ponownie sprawdzi warunki dla tej reguły. Zapisz zmiany i przejdź do ustawień akcji [3].

4PL

[3] Z rozwijanych list wybierz szablon email (pamiętaj, że szablon powinien zawierać w treści element Product Frame) oraz źródło danych, czyli plik .xml, z którego zostaną zaciągnięte dane do szablonu.

Możesz też ustawić, kiedy zostanie wysłany email oraz przesłać kopię wiadomości o właściciela kontaktu, lub na dowolny inny adres email.

Zapisz zmiany i regułę.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na powyższy temat skontaktuj się z nami: support@salesmanago.com +48 533 600 808
Luty 02 2024 Kwiecień 23 2024