Rozpoczęcie pracy z SALESmanago

Rejestracja
Aby zarejestrować się w systemie SALESmanago należy wejść na stronę internetową http://www.salesmanago.pl i kliknąć link „Załóż Konto”, który znajduje się w prawym górnym rogu:

r

 Następie z listy wybieramy interesujące nas konto np. MARKETING AUTOMATION i klikamy „Załóż konto” :

eeee

Po kliknięciu w przycisk na powyższym ekranie zostajemy przeniesieni na ekran rejestracji, na którym musimy uzupełnić:

  • e-mail – na ten adres zostanie wysłane potwierdzenie oraz będziemy używać go jako login do systemu. Dodatkowo w późniejszym korzystaniu z programu na ten adres będą przychodzily alerty i raporty z zachowania kontaktów w SALESmanago. Należy zadbać, aby ten adres był poprawny i prawdziwy. 
  • hasło – hasło zabezpieczające dostęp do systemu. Po zalogowaniu się do systemu istnieje możliwość zmiany tego hasła.
  • zaznaczyć zgodę na warunki korzystania z serwisu, po ówczesnym zapoznaniu się z nimi.

Następnie klikamy „ZAREJESTRUJ SIĘ”.

zaza

Po poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego wyświetli nam się informacja:

eeee

W przeciągu kilku chwil na podany przy rejestracji adres email zostanie wysłana wiadomość, gdzie należy w celu potwierdzenia rejestracji kliknąć we wskazany link. Zostaniemy przekierowani do panelu logowania systemu SALESmanago:

zaza

Należy zalogować się do systemu i wypełnić formularz z niezbędnymi danymi. Jest to wymagany krok, aby móc dalej korzystać z systemu. Wybieramy zakładkę USTAWIENIA -> DANE KONTA

Ważne, aby poprawnie uzupełnić dane:

1. Należy wybrać, czy z programu korzystać będziemy jako FIRMA lub OSOBA FIZYCZNA.

Uwaga: przy przejściu na wersję płatną do rozliczeń będą wykorzystywane te dane, które zostaną podane przy podpisywaniu umowy.

2. Wszystkie pola są wymagane do uzupełnienia. Numer telefonu jest niezbędny, aby przedstawiciel firmy SALESmanago mógł skontaktować się z klientem w celu pomocy przy obsłudze konta.

3. Jeżeli adres do korespondencji jest inny niż podany w sekcji 2, zaznaczamy opcję INNY i uzupełniamy poprawnie wskazane pola.

Po wypełnieniu formularza klikamy „ZAPISZ”.

zzzzz

 

Zwykle próba kontaktu nie trwa więcej niż kilka godzin w dniu roboczym od momentu wypełnienia formularza. W razie braku aktywacji konta oraz telefonu od przedstawiciela SALESmanago prosimy o kontakt na adres: info@salesmanago.pl

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na powyższy temat skontaktuj się z nami: support@salesmanago.com +48 533 600 808
Wrzesień 21 2023 Czerwiec 12 2023