Integracja z CallPage

Jak krok po kroku zintegrować CallPage z SALESmanago?

SALESmanago to jedna z najbardziej popularnych na świecie platform klasy Marketing Automation. Od teraz użytkownicy SALESmanago mogą łatwo zintegrować CallPage ze swoimi sklepami i zdobywać nowe kontakty do potencjalnych klientów.

Jak działa CallPage?

CallPage to wtyczka przeznaczona do zainstalowania na stronie internetowej, która w czasie rzeczywistym analizuje zachowanie użytkowników. Na podstawie ich postępowania system ocenia, czy są oni zainteresowani Twoją ofertą. Jeśli tak – na ekranie użytkownika wyświetla się specjalne okienko (pop-up) z propozycją pozostawienia numeru telefonu i możliwością zamówienia bezpłatnego telefonu zwrotnego.

Dzięki CallPage twoi pracownicy kontaktują się z zainteresowaną osobą w ciągu 28 sekund lub w wybranym przez użytkownika momencie. Więcej o CallPage dowiesz się tutaj.

Dzięki integracji z CallPage użytkownicy SALESmanago mogą zarządzać ze swojego panelu CDP w SALESmanago wszystkimi leadami pozyskanymi przez CallPage, co jest bardzo wygodne i szybkie.

Proces integracji systemów zajmuje tylko kilka minut:

1)Wejdź w panel klienta CallPage, wybierz zakładkę “Widgety”, a następnie “Edycja Widgetu”. 

callpage_1_pl

2)Przejdź do zakładki “Integracje” i utwórz nową integrację.

callpage_2_pl

3)Z listy integracji wybierz “SALESmanago” i wpisz dane swojego konta SALESmanago niezbędne do integracji.

callpage_3_pl

4)Kliknij przycisk “Zapisz” i integracja gotowa!

Teraz wszystkie połączenia, które generuje CallPage, będą przekazywane do systemu SALESmanago. Dane dotyczące rozmów znajdziesz w zakładce  „CDP” > „Kontakty”. Kontakty będą przesłane wraz z tagiem „CALLPAGE” oraz „CALLPAGE-nazwa_widgetu”.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na powyższy temat skontaktuj się z nami: support@salesmanago.com +48 533 600 808
Luty 21 2023 Luty 28 2023