E-mail Subject AI Grader

E-mail Subject AI Grader to unikatowe rozwiązanie na rynku, które wykorzystuje technologię AI i Machine Learning do przedstawiania siły tematu wiadomości. Inteligentne narzędzie, które na podstawie wszystkich zgromadzonych danych w systemie, dokładnie analizuje temat Twojej wiadomości i w skali od 0 do 10 pokazuje, czy dany temat przyczyni się do wzrostu zainteresowania Twoją wiadomością. Im wyższa ocena tym możesz być pewny, że OR będzie lepszy.

Dodatkowo poza całościową oceną tematu, system analizuje siłę każdego słowa z osobna. Dzięki temu możesz wykluczyć słowa, które nie są pozytywnie odbierane przez klientów końcowych. Pamiętaj, że ocena tematu skorelowana jest również z Twoimi statystykami OR i CTR. Im więcej wiadomości będziesz wysyłał, tym wyniki będą jeszcze bardziej dokładne. System na bieżąco uczy się jak inni odbierają słowa w dopasowaniu do Twojego profilu.

Aby skorzystać z tej funkcjonalności, z głównego menu wybierz E-mail Marketing, a następnie Lista e-maili. Po wybraniu wiadomości, kliknij Wyślij. Zostaniesz przekierowany do widoku z podglądem swojego e-maila oraz E-mail Subject AI Grader (widoczne w lewym górnym rogu).

 

 
[1] Temat wiadomości – podaj temat, który następnie zostanie oceniony
[2] Ocena Twojego tematu – ocena pokazana liczbowo w skali od 0 do 10, (0 dla najmniej, 10 dla najbardziej skutecznego tematu). Kliknij Zobacz więcej, aby poznać szczegóły.
 

 
[1] Ocena Twojego tematu – ocena twojego tematu na skali w formie graficznej z oznaczeniem kolorów (czerwony dla najmniej skutecznego tematu, zielony dla najbardziej skutecznego).
[2] Analiza poszczególnych słów – System SALESmanago analizując tematy wiadomości e-mail, pokazuje również skuteczność dla poszczególnych słów. W oznaczeniu poszczególnych słów zastosowano dwa typy oznaczeń:

– czarny dla słów, które są wykluczone z analizy. Należą do nich:

  • tzw. “stop words”, które nie są nacechowane pozytywnie lub negatywnie, użyte dla poprawności treści, na ogół same w sobie nie niosą istotnej treści. Należą do nich np. at, a, an, mój, twój, I, you itp.
  • słowa, których nie mamy w bazie, ponieważ nie są używane (lub używane bardzo rzadko) i nie jest możliwe określenie ich wpływu na odbiór tematu
  • słowa, które nie występują w słowniku

– kolory (od czerwonego do zielonego) dla słów, które podlegają analizie i mają wpływa na ocenę ogólną tematu
 

Dzięki E-mail Subject AI Grader jeszcze skuteczniej dotrzesz do swoich odbiorców właściwie dobierając najskuteczniejszy temat wiadomości e-mail.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na powyższy temat skontaktuj się z nami: support@salesmanago.com +48 533 600 808
Styczeń 17 2023 Styczeń 12 2023