Kreator Landing Page: Ramka Produktowa

Kreator Landing Page został wzbogacony o nowy zaawansowany widget Ramka Produktowa, który służy do wyświetlania na landing page produktów ostatnio oglądanych przez kontakt. Widget zaciąga odpowiednie dane o produktach z pliku XML i przenosi je do treści landing page na stronie www. Dzięki temu jej treść jest zawsze aktualna i dopasowana do konkretnego kontaktu.

Ramka może wyświetlać w real time nawet 12 rekomendacji produktowych. Produkty są wyświetlane w każdym przypadku, nawet dla kontaktów anonimowych. Jeśli dla danego kontaktu nie ma wystarczających danych na temat produktów ostatnio oglądanych, wówczas będą wyświetlane produkty podobne (podobieństwo jest dobierane po kategoriach produktów). Ponadto, jeśli masz aktywny moduł Rekomendacji AI, w ramce możesz wyświetlać rekomendacje produktowe na podstawie danych z tego modułu.

WAŻNE: Do wykorzystania tej funkcji systemu potrzebny jest odpowiednio przygotowany plik XML. Zalecamy upewnić się, czy plik XML jest poprawny, oraz czy miał wykonaną transformatę. Żeby zlecić transformatę oraz w razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z bok@salesmanago.pl

Dowiedz się jak dodać plik XML do systemu>> 

Dowiedz się jak poprawnie przygotować plik XML oraz do czego może on zostać wykorzystany>>

Aby uruchomić kreator, przejdź do Website Marketing → Landing Pages → Drag & Drop

step1PL

Z zakładki Zaawansowane Widżety wybierz widget Ramka Produktowa i przeciągnij go na pole edycji poniżej.

 

step2PL

W oknie Edytuj ramkę produktową ustaw typ rekomendacji, grafikę i kolor tła.

Duży, zielony Przycisk na dole widgetu prowadzi do strony danego produktu.

WSKAZÓWKA: Przy wyborze koloru z palety możesz pozostawić to pole puste, żeby element pozostał przezroczysty.

    

step3PL

Pola szczegółów produktu są edytowalne. Jeśli przez jednym kodem dopiszesz słowo, wówczas do wszystkich pól tego rodzaju zostanie dodane to słowo. Np. „Super cena! $prodRec{1}.price$” spowoduje, że przed ceną każdego produktu w ramce pojawi się napis „Super cena!” Możesz też zmieniać czcionkę, kolor i format tekstu.

Elementy dodatkowe – jeśli XML produktowy, którego używasz dla tego szablonu ma dodatkowe kolumny ze szczegółami, możesz je dodać do szablonu tutaj. Kliknij w pasek, żeby rozwinąć menu elementów, a następnie przeciągnij wybrany element do szablonu.

Po zakończeniu pracy Zapisz stworzony landing page. Teraz możesz zamieścić go na swojej stronie www.